Luchtig katoen | Decoratiestof en tafelkleden

4.50

Luchtig katoen voor tafelkleden en decoratie.
Deze soepel vallende stof is geschikt voor lange tafels, achtergronden of andere stylingtoepassingen. De lichte stof heeft voor een lichte tot minimale transparantie.

Doordat je de stof per aantal meter bestelt, maakt de lengte van de tafel niet uit. Je kunt lengtes aan één stuk tot 30 meter bestellen.
Geschikt voor bruiloften, 21 diners en babyshowers.

Verkrijgbaar in meerdere kleuren. Bekijk de opties in het bestelproces.

De kleur kan op beeld iets anders overkomen. Een stofstaal helpt om de juiste tint te kiezen.

Wil je eerst een stofstaal aanvragen? Klik dan hier.  
Je bent ook welkom in onze studio om de stoffen en items in het echt te bekijken.

Helder wit 00 Gebroken wit 02 Lichtblauw 05 Zachtgrijs 25 Olijfgroen 34 Oud roze 37 Lila 21 Zalm 40 Mint groen 41 Terracotta 42 Zwart 03 Roze 04
- +
  • De stof is in meerdere kleuren leverbaar zie de opties in het bestelproces.
  • Prijs is per meter.
  • Minimale afname: 6 meter.
  • 100% katoen.
  • Maximaal zijn lengtes van 30 meter aan één stuk mogelijk.
  • Breedte van de stof is circa 145 cm.
  • De stof wordt bij het afhalen nieuw meegegeven en hoeft niet retour.
  • Eventueel kunnen wij de stof verzenden. Mits de bestelling alleen uit stoffen bestaat en er verder geen huuritems in dezelfde bestelling geplaatst zijn. Verzendkosten: 7,95 euro.
  • Belangrijk om te weten als je de stof evt. wilt gebruiken als plafondversiering: De stof is niet behandeld met een brandvertragend middel.
  • De stof kan na gebruik gewassen en worden hergebruikt.
  • Stoffen worden na het plaatsen van een bestelling speciaal voor jouw besteld en kunnen niet geannuleerd of retour genomen worden.
Afwerking: 
  • De stof valt soepel en is niet afgewerkt. Je kunt de stof eventueel omzoomen, wij doen het zelf niet en vinden dat heel goed kunnen.
  • Je ontvangt de stof aan één stuk, je kunt deze daarna zelf op de juiste maten knippen. Zelf knippen wij de stoffen meestal ter plekke op maat. Dus meenemen op één lengte; daar over de tafel uitrollen en dan netjes afknippen.
De stof is 145 cm breed. Rol je deze over de tafel, dan hangt hij gemiddeld tot op kniehoogte. Wil je de stof tot op de grond laten vallen, dan kun je eenvoudig twee stroken aan elkaar naaien. Doordat je de stof op rol bestelt, maakt de lengte van de tafel niet uit. Geschikt voor bruiloften, 21 diners en babyshowers.
  • De prijzen op de site zijn gebaseerd op een huurperiode van één week.
  • Standaard loopt de huurperiode van dinsdag tot dinsdag.
  • In de checkout kun je tegen een meerprijs afwijken van de standaard afhaalmomenten op dinsdag.
  • Je hebt dan de mogelijkheid om de bestelling ook op woensdagavond op te halen en/of te retourneren op maandagavond.
  • Het is slim om vóór het plaatsen van een bestelling even de beschikbaarheid te checken. Dit kun je doen door bij het gewenste product op de agenda te klikken.
  • Bestellingen moeten door de huurder zelf opgehaald en retour gebracht.
  • Het is wel mogelijk dat onze eigen bezorgservice de bestelling bezorgt. De mogelijkheden en kosten hiervoor vind je in het afrekenproces.
  • Woensdag is hiervoor de standaard bezorgdag, tijdstip in overleg.
    Let op; wil je ook dat de bestelling opgehaald wordt, neem dan even contact met ons op. Dit is geen standaard optie.
  • De tijden voor het afhalen en retourneren kun je aangeven bij het afrekenen.
  • Wij werken niet met een borg, bij breuk of schade geldt de vervangwaarde die bij ieder product op de site vermeld staat
  • Bij bestellingen onder de minimale bestelwaarde van 125 euro wordt een administratietoeslag van 35 euro in rekening gebracht.
  • Bestellingen kunnen worden geplaatst vanaf één jaar tot uiterlijk twee weken voor het afhaalmoment.
  • Waarde statiegeld per krat: 15 euro. Overzicht van kratten wordt bij het ophalen samen nagekeken.

Misschien vind je deze producten ook interessant

Kom live kijken!

Wist je dat je bij ons bijna elke dinsdag en woensdagavond de items in het echt kunt zien? Maak een afspraak, zodat we de tijd hebben om je van advies te voorzien en samen de setting even kunnen namaken. Zo krijg je een goed beeld van het eindresultaat en kun je de gelijk de kleuren en texturen in het echt bekijken.

Deze klanten gingen je voor:

feline styling

Kom langs in onze studio!

Bekijk onze items in het echt en krijg persoonlijk advies